Rádi byste se vydali do Amsterdamu, ale nevíte, jak s plánováním dovolené začít?

Chcete vědět, která místa za to stojí a za které radši neutrácet?

Dozvědět se, jak ušetřit za vstupy, dopravu a hlavně, jak se nenechat napálit v hlavním městě Nizozemska?

Amsterdam

Pak pro Vás něco mám!

Krásy Amsterdamu chodím okukovat pravidelně a vím přesně, která místa opravdu stojí za návštěvu. V Nizozemsku totiž žiji od roku 2018.

Když jsem ale do Amsterdamu přijela poprvé, byla jsem typický vyjevený turista. Bloudila jsem ulicemi a hledala Dům Anny Frankové, do kterého jsem se opravdu toužila podívat.

Nevěděla jsem ale, jak funguje hromadná doprava, ani kde si objednat vstupenky. Kdybych neměla po boku svého Holanďana, bloudím tam nejspíš dodnes.

Ten mě po Amsterdamu provedl a vysvětlil vše, co jsem potřebovala vědět.

Od té doby už uplynulo několik let a díky mým zkušenostem můžu dnes pomáhat dalším turistům, co se do Amsterdamu chystají poprvé. Vím totiž i jaké to je z té "druhé strany."

Takového průvodce dnes můžu na dálku dělat já Vám a odpovědět vám na všechny otázky, co vás při plánování výletu do Amsterdamu dokážou pořádně potrápit.

Možná se vám při plánování honí hlavou tyto otázky:

a mnoho dalších...

Trápit se s nimi ale nemusíte.

To všechno jsem totiž na svých toulkách AMSTERDAMEM zjistila a rozhodla se sdílet i s Vámi.

Vytvořila jsem pro Vás e-průvodce AMSTERDAMEM a naplánovala pro vás jako BONUS detailní 3denní výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat.


Samozřejmě Vám řeknu, kolik času Vám zabere prohlídka, kde objednávat výhodné vstupenky, jak kupovat jízdenky, kde se dobře najíst i kde se ubytovat, ale to rozhodně není všechno.

Kromě toho vám dám kompletní plán celého výletu, který vás provede všemi dominantami Amsterdamu i jeho okolím tak, abyste ze svého víkendového výletu vytěžili co nejvíce.

Co v e-průvodci najdete:

3 denní itinerář den po dni

Kompletní plán den po dni, který můžete následovat do posledního detailu. A zároveň spousta svobody, abyste si ze všech variant mohli vybrat jen to, co opravdu chcete vidět. Představím vám 4 města, která při svém výletu zvládnete navštívit a zhruba 15 míst k vidění, ze kterých si můžete vybrat to pravé ořechové.
Ke každému dni jsou samozřejmě přiřazeny kvalitní restaurace z okolí, kam si můžete zajít na snídani, oběd nebo večeři.

Tipy, jak si Amsterdam užít dosyta a neplatit plné ceny

Připravila jsem pro vás itinerář přímo natřískaný zážitky, za normálních okolností by to znamenalo i pořádný zážitek pro vaši peněženku. S mými tipy vás ale všechny vstupy, návštěvy různých atrakcí ve 4 městech i s kompletní dopravou nebudou stát víc než 120€ na osobu. Za tuto cenu se projedete v lodi po kanálu, navštívíte několik vyhlášených (nejen) amsterdamských muzeí, projedete se lodí na ikonický ostrov a můžete se libovolně pohybovat po Amsterdamu městskou dopravou.

Detailní návody, co vám ušetří čas i peníze

E-průvodce vás Amsterdamem provede do detailu. Poradím Vám, jak nakoupit výhodné vstupenky, jak a kde je nutné rezervovat časové sloty pro vstup do různých památek. Jak funguje doprava i kde sehnat výhodné jízdenky. Najdete zde informace o tom, jak se dostat z letiště do Amsterdamu i kterými spoji se pohybovat do okolních měst, kam se vydáme v sobotu. Nechybí ani tipy, kde hledat výhodné letenky i ubytování a rady, na co si dát v Amsterdamu pozor. Celkově vám tyto návody ušetří spoustu času.

Interaktivní mapy pro snadnou orientaci

Součástí e-průvodce jsou interaktivní mapy. Je tu pro vás připravená kompletní mapa Amsterdamu se všemi jeho dominantami, turisticky oblíbenými místy i památkami včetně restaurací, kaváren a tipů na ubytovaní.
Součástí denního itineráře je zároveň interaktivní mapka vyobrazující celodenní výlety, které jsou v itineráři naplánovány.
Mapu si můžete otevřít v prohlížeči a podle potřeby ji proklikat/přibližovat/oddálit. Vidíte tak vzdálenosti jednotlivých míst i možnosti dalšího vyžití v okolí.

a mnoho dalšího...

Kdo je autorka e-průvodce Veronika Baars?

Do Nizozemska jsem se přestěhovala v roce 2018 za svým holandským přítelem, dnes manželem.

Miluji tulipány, holandskou architekturu i holandské karamelové vafle – stroopwafels. Ze všeho nejvíce si užívám cestování po své nové domovině a ráda poznávám nová a neprobádaná místa, která se v Nizozemsku ukrývají.

Píšu o tom na sociálních sítích, zde na webu i ve svých průvodcích. Pomáhám tak ostatním dobrodruhům procestovat tuto nížinatou zemi po vlastní ose a bez větších zádrhelů.

Do Amsterdamu nemusíte vycestovat jen s cestovní agenturou, která si za to naúčtuje nesmyslné peníze. 

V dnešní době se na víkend do evropské metropole můžete vydat na vlastní pěst a zjistíte, že to vůbec není tak složité, jak se to zpočátku může zdát.  

Vaši cestu už jsem pro vás kompletně naplánovala, vy už musíte jen zarezervovat letenky a ubytování a vyrazit. S mým průvodcem to zvládnete jednoduše sami.

A taky za to podstatně ušetříte. Zaplatíte totiž jen za cestu, ubytování, dopravu a vstupy. Žádné provize. Žádné služby navíc. 

Amsterdam

Možná si říkáte, k čemu takového průvodce. Stačí přijet do Amsterdamu a začít objevovat.

Nebo ne?


Na jednu stranu ano, ale dost možná vynecháte místa, která stojí za návštěvu a naopak se vydáte na místa, která za to zas tak úplně nestojí.

Kompletní průvodce Amsterdamem vás také kromě hlavního města vezme do 3 dalších měst a dodá vám detailní plán, díky kterému si ušetříte spoustu starostí.

Co na to říkáte?

Na jaká místa se díky e-průvodci podíváte?

Jaké jsou další výhody e-průvodce?

  • Najdete v něm vše na jednom místě. Nemusíte tedy už nic dohledávat. 
  • Dostanete kompletní detailní plán vašeho výletu a nemusíte už se tedy plánováním zdržovat.  
  • Vysvětlím vám jak funguje hromadná doprava a jak ji používat. Pro vaši cestu budete naprosto připravení, informovaní a nic vás nepřekvapí. 
  • Díky mým tipům ušetříte na vstupech i dopravě a když budete mít štěstí, třeba i na letenkách. 
  • Vysvětlím Vám, na co si dát pozor a jak se nenechat napálit.
  • Podle mých rad zažijete víkend v Amsterdamu, na který budete ještě dlouho vzpomínat. 

Jako dárek k e-průvodci ode mě ještě pro vaši cestu dostanete tyto bonusy.

Bonusy

E-book 35 mobilních aplikací pro vaši cestu do Nizozemska

Jako bonus ode mě dostanete e-book v hodnotě 69Kč s 35 aplikacemi, které vám vaše cestování ještě o kousek usnadní.

U každé aplikace najdete popis jejich funkcí a informace o tom, v jakém jazyce je k dostání. Aplikace jsou zdarma ke stažení. 

Mini e-book Průvodce holandskou kuchyní

Dalším bonusem je mini e-book s typickými holandskými jídly, která při vaší cestě můžete ochutnat.

Když poznávat cizí kulturu, tak pořádně. 

Představím Vám typické slané i sladké pokrmy, které si běžně můžete objednat v holandských restauracích. Tento kulinářský zážitek váš výlet jistě obohatí. 

Kolik e-průvodce Víkend v Amsterdamu stojí?

Cena e-průvodce Víkend do Amsterdamu je 490kč. Za tuto cenu dostanete kompletní návod, kde si zarezervovat dopravu do Nizozemska, informace, jak ušetřit za vstupenky a dopravu, jak funguje hromadná doprava, tipy na ubytování a hlavně kompletní 3denní itinerář nabitý zážitky a spoustu dalších tipů, ze kterých můžete čerpat i na delší cesty do Amsterdamu a jeho okolí. 

E-průvodce je v online formě, a tak ho jednoduše přibalíte na cesty, aniž by vám zabíral místo v kufru a budete ho mít při svých cestách neustále při ruce – například ve vašem mobilním telefonu. 

E-průvodce můžete také zaplatit v eurech, cena je 20 eur.

Možná se vám teď honí hlavou:

V tomto e-průvodci na vás čeká kompletní průvodce Amsterdamem spolu s 3denním itinerářem plný zážitků. Tipy, které s vámi sdílím vám zaručeně pomohou ušetřit na letenkách, dopravě i vstupenkách do turistických míst jako jsou muzea či plavby po kanálech. S tímto průvodcem se neztratíte a bezpečně naplánujete víkend vašich snů. Fyzický průvodce si účtuje 80€-100€ na hodinu. S tímto e-průvodcem si jednoduše poradíte sami. 

Pokud se chystáte do Amsterdamu, nevyžíváte se v plánování a nechcete zbytečně přeplatit vstupy, za které můžete ušetřit, pak určitě ano. 

To je samozřejmě také možnost. Počítejte ale s tím, že se vám váš výlet výrazně prodraží. Běžný průvodce si za soukromou prohlídku účtuje zhruba 80 – 100€ na hodinu. V tomto e-průvodci najdete detailní plán a pokud se ho budete držet, osobního průvodce potřebovat nebudete. 

Pokud se v plánování dovolené vyžíváte, není co řešit. Tento průvodce je určený pro ty, kteří vyhledáváním informací nechtějí ztrácet čas a i tak se v krátké době dozvědět vše podstatné. 

Pokud se do Amsterdamu chcete vydat, ale nechcete nebo nemáte čas s rezervacemi letenek, ubytování nebo jízdenek, ráda vám s tím pomůžu. V mé nabídce najdete služby jako osobní konzultace, v jejichž rámci vám mohu pomoct s finální rellizací vašeho výletu.  Kontaktovat mě můžete na e-mailu veronika@baars.cz. 

Z mých zkušeností vím, že za 3 dny ve svižném tempu máte Amsterdam prohlédnutý. Pokud si výlet chcete trochu natáhnout a zpomalit, z průvodce si vyberete tipy, které vám zrovna vyhovují a 3denní itinerář můžete rozdělit na několik dalších dní. Budete tak mít na každý výlet více času a můžete se více kochat okolím. S tímto průvodcem si jednoduše naplánujete i týdenní výlet, ale osobně si myslím, že by byla škoda ho celý strávit pouze v Amsterdamu. 

A co o e-průvodci říkají ostatní?

E-book o Amsterdame je nádherne a podrobne spracovaný. Oceňujem úplne podrobné informácie o všetkom čo by ma mohlo v Amsterdame zaujímať a predovšetkým o doprave, nákupe lístkov a o aplikáciách. Tieto informácie by som sama určite nedohľadala.  S ním sa nebudem báť vyraziť do Amsterdamu a užiť si jeho nádhernú atmosféru. Obrovské ďakujem.
Renka
E-book je uplne nad moje ocakavania. Okrem skvelych tipov na samotne vylety som v e-booku nasla dopodrobna vysvetlene, ako mozem cestovat, kolko ma to moze stat, pri kazdom vylete je napisane, ci mozem mat vstup zdarma vramci niektorej "turistickej" karty. Tipy na stravovanie, ubytovanie, ranajky a vela vela ineho. Som doslova ohurena z natrieskaneho obsahu e-booku. Ocenujem krasne fotografie a mapy, ktore mozem prehliadat.
E-bookom som ocarena a urcite ho odporucam kazdemu, kto chce mat vsetky informacie pokope... ale naozaj vsetko potrebne na jednom mieste.
Denisa
Průvodce Víkend v Amsterdamu je skvělá, informacemi nabitá příručka. Na jednom místě najdete snad vše, co budete k cestě potřebovat. Osobně mě nadchly nejenom velmi praktické tipy ohledně ubytování, dopravy a podobně, ale také moderní pohled na věc. Jak na půjčení sdíleného auta nebo motorky? Tip na appku pro veřejnou dopravu? Interaktivní google mapa? Vše se dozvíte! A jako bonus itinerář den po dni. Není potřeba se s ničím stresovat - stačí jen koupit letenku (i na to najdete v průvodci tipy) a hurá vyrazit!
Tereza
Průvodce po Amsterdamu je rozsáhlý a plný inspirace pro dny strávené v tomto kouzelném městě. Moc ráda se jím budu inspirovat pro další z návštěv. Verunka zde doporučuje i ubytování a tím máte vše připraveno pro cestu.
Iva

Chcete zažít opravdové víkendové dobrodružství?


Tak už neváhejte, klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.