Stěhujete se do Nizozemska a nevíte, kde začít?

Už jste přehlceni hromadou informací z internetu, které si vzájemně protiřečí?

Snažíte se hledat bydlení, ale nerozumíte holandsky a nevíte, kde hledat?

Máte strach, že to sami nezvládnete?

Chcete se na vše připravit a zjistit, jak funguje pojištění nebo přihlášení na úřad?

Pak pro vás něco mám.


To, že máte plnou hlavu otázek je přirozené a zcela pochopitelné.

I já jsem si totiž tyto otázky kladla, když jsem se do Nizozemska v roce 2018 stěhovala.

Jelikož jsem si prošla tím samým, přesně vím, jaké otázky vás trápí a znám i jejich odpovědi. A ráda je s Vámi budu sdílet. 

Dnes vím přesně, jaké kroky musíte podniknout po stěhování do Nizozemska i jak to tu chodí. Ale vždycky to tak nebylo. Když jsem se stěhovala do Nizozemska, neměla jsem ani tušení, co všechno musím zařídit, jaké dokumenty budu potřebovat a co mě během toho zařizování čeká.

Všechno jsem to zvládla metodou pokus omyl, vy to tak ale
dělat nemusíte.

Ráda Vám ukážu, jak na to, krok po kroku.

Velký průvodce stěhováním do Nizozemska

Vytvořila jsem pro Vás e-průvodce "Velký průvodce stěhováním do Nizozemska", který Vaše otázky zodpoví.

Kdo je autorka e-průvodce Veronika Baars?

Do Nizozemska jsem se přestěhovala v roce 2018 za svým holandským přítelem, dnes manželem. V průběhu 5 let jsem vyměnila několik zaměstnavatelů v logistice a zároveň zvládla vyměnit angličtinu za holandštinu, než jsem se definitivně rozhodla opustit kancelářskou pozici. 

V roce 2022 jsem pracovala v tulipánových atrakcích Keukenhof a Tulip Barn a ochutnala tak zase trochu jiné Holandsko. Probudila se tam má vášeň pro květiny. Díky tomu jsem se rozhodla projít ročním holandským floristickým kurzem a nakonec se usadila v místním květinářství. Za těch 5 let v Holandsku jsem se toho naučila spoustu.

Své poznatky ze života v Nizozemsku s Vámi ráda sdílím nejen v tomto e-průvodci, ale také v článcích na blogu a na sociálních sítích. 

 

Co v e-průvodci najdete:

Administrativní kroky

Dozvíte se, jak si zařídit první schůzku na úřadě, jak probíhá a co k tomu budete potřebovat. Provedu Vás i dalšími kroky, jako je založení bankovního účtu či výběr zdravotního pojištění.

Seznámení s holandskou kulturou

Představím Vám holandské svátky a provedu vás také zvyky a tradicemi, které se k nim vážou. Podíváme se i do kulinářského umění, aby Vás po Vašem příjezdu jen tak něco nevyvedlo z míry.

Informace o životě v Nizozemsku

Řeknu Vám, kde a jak hledat bydlení nebo práci, tak, abyste to nevzdali hned po prvním nezdaru. Ukážu Vám obchody, které v Nizozemsku najdete a kde hledat různé druhy zboží.

Holandština a jak se ji učit

Vím, že holandština je složitý jazyk a původce spousty nerozumění, které Vás v Nizozemsku budou čekat. Tomu se z počátku nevyhnete, dám Vám ale tipy na to, jak se ji efektivně učit, abyste se domluvili co nejdříve.

a mnoho dalšího...

Jaké jsou další výhody e-průvodce?

  • Najdete tu vše na jednom místě.
  • Nemusíte složitě vyhledávat různá slovní spojení a pak je namáhavě překládat z holandštiny
  • Vysvětlím Vám vše, co musíte pro svůj nový začátek vědět a ovládat
  • Pokud budete následovat všechny kroky, které jsou v průvodci zmíněny, zaregistrujete se, otevřete si bankovní účet, zařídíte si internetové i mobilní připojení a seznámíte se se základy holandského života i kultury, které vám váš nový život v cizině o moc ulehčí.
  • Čeká tam na Vás spousta praktických tipů, které Vám pomůžou vyvarovat se nejčastějším chybám a dost možná i ušetřit spoustu peněz.  

Jako dárek k e-průvodci ode mě ještě pro Váš začátek v Nizozemsku dostanete tyto bonusy:

Bonusy

Checklisty CO ZAŘÍDIT PŘED A PO STĚHOVÁNÍ

Jako bonus dostanete 2 checklisty, které Vám pomůžou udržet pod kontrolou, co všechno musíte zařídit PŘED i PO Vašem odjezdu do Nizozemska. Checklisty si vytiskněte a postupně odškrtávejte.

 

 

 

Mini e-book 53 MOBILNÍCH APLIKACÍ, KTERÉ VÁM (NEJEN) V NIZOZEMSKU USNADNÍ ŽIVOT

K nákupu dostanete jako bonus i mini e-book v hodnotě 125Kč – 53 mobilních aplikací, které vám (nejen) v Nizozemsku usnadní život. 

A co o e-průvodci říkají ostatní?

Ať o stěhování do Holandska teprve jenom tajně přemýšlíte, nebo jste se už dávno rozhodli do toho skočit po hlavě, tak či tak budete potřebovat kopu informací. V ideálním případě ověřených, věcných, čtivých a hlavně přesných. No a kde jinde je najít, než v novém ebooku od člověka, který si tím vším už prošel a chce ukázat, že to jde, když se chce. Dříve byste se po něčem takovém v knihkupectví pídili těžko, ale tahle doba je už naštěstí dávno pryč. Knížku si jednoduše přečtete třeba ve Vašem telefonu a ještě k tomu se na ní moc pěkně kouká. A co je nejlepší, když Vám nebude cokoliv jasné, Verča nebo jakýkoliv jiný místní dobrodruh Vám rádi poradí.
Michael
Tento ebook plní vše, co byste si od pěkně uceleného průvodce přáli. Najdete zde všechny nejdůležitější a na vlastní kůži ozkoušené informace, které byste jinak dohledávali po všech čertech a zabralo by vám to spoustu času. Mimo to důležité na začátku obsahuje i spoustu zajímavých tipů jak na jazyk, kam se podívat a která holandská pochoutka je která. Už po jednom přečtení má člověk pocit, že se v zemi tulipánů a větrných mlýnů určitě jen tak neztratí.
Hanka
Ebook určitě stojí za pořízení. Najdete zde mnoho užitečných informací, které se hodí při stěhování do Nizozemí. Obzvlášť oceňuji tipy na hledání práce a bydlení, doplněné o užitečné odkazy. Věřím, že díky tomuto ebooku bude moje stěhování do NL o dost snazší.
Eliška
E-průvodce " Velký průvodce stěhováním do Nizozemska" považuji za velice přínosnou a praktickou pomůcku pro všechny, kteří uvažují o životě v Holandsku a chtějí být ušetřeni prvotního rozčarování a najít dříve pevnou půdu pod nohama v nové zemi i v nové situaci. Sama vím, jak je přestěhování se za hranice vlasti náročné a jak složité vám může přinést situace. Navíc souhlasím s Veronikou, že informací je na internetu dnes spousta, ale pokud vůbec nevíte kde začít, nebo co by vám mohlo situaci usnadnit, strávíte desítky hodin hledáním a několik mnoho týdnů či měsíců životem pokus/omyl. Proto považuji takovéto "průvodce" od krajanů, kteří si cestu již museli sami projít, za nenahraditelné zrychlení celého procesu "socializace" v nové zemi.

Kolik Velký průvodce stěhováním do Nizozemska stojí?

Cena e-průvodce Velký průvodce stěhováním do Nizozemska je 490kč. Za tuto cenu dostanete kompletní návod, který vás provede všemi kroky, které musíte podniknout a seznámí vás s holandskou kulturou, i tím, jak to tu chodí.

E-průvodce je rozdělený do 13 kapitol, které pokryjí všechny jednotlivé kroky, které musíte zařídit. Najdete tam moje tipy i varování, na co si dát pozor.

Já sama jsem tyto informace zjišťovala zdlouhavě. Nikde na internetu nebyl konkrétní návod a informace, které jsem našla, se častokrát rozcházely. Byla jsem z toho zoufalá. Celá příprava na stěhování mi zabrala spoustu času a frustrace. A po přestěhování to nebylo o moc lepší.

Vy touto cestou jít nemusíte. Já už ji pro vás prošlapala, stačí ji jen následovat. Celý klíč k odemknutí vaší nové cesty je pro vás dostupný za 490Kč. A já z vlastní zkušenosti vím, že mít tenkrát tu možnost, pořídit si podobného průvodce, platila bych zlatem.

E-průvodce můžete také zaplatit v eurech, cena je 20 eur.

Možná se vám teď honí hlavou:

To je samozřejmě možné a můžete to zkusit. Spoustu informací, které v e-průvodci zmiňuji jsem nikde nenašla, ale zjistila je metodou pokus-omyl. Některé najdete v angličtině nebo holandštině z různých zdrojů. V e-průvodci najdete všechny informace na jednom místě a ušetříte si spoustu času i nervů při hledání a překládání.

Zvládnete, já to taky zvládla. Stojí to ale spoustu času, odhodlání, vytrvání a frustrace a někdy je to jako boj s větrnými mlýny. E-průvodce vás celým procesem provede krok po kroku a ušetří Vám spoustu nervů.

Gratuluji! Tím pádem pro Vás bude stěhování o to snazší. E-průvodce ale není jen o těchto kapitolách, nabízí mnohem více. I v případě, že již před stěhováním máte domluvenou práci nebo bydlení má e-průvodce co nabídnout. A v případě, že budete chtít práci nebo bydlení změnit, má pro vás připravené praktické tipy, které vám k tomu pomůžou. 

I to se samozřejmě může stát. Za e-průvodcem si stojím a vím, že si za tuto cenu kupujete mnohonásobně vyšší hodnotu. Cena je ale nastavena tak, aby si ho mohl dovolit opravdu každý, kdo se do Nizozemska stěhuje. Za 20 eur si v Nizozemsku můžete koupit třeba půlhodinovou lekci holandštiny, s mým e-průvodcem ale budete mimo jiné vědět, kde tyto kurzy hledat zdarma. Velký průvodce stěhováním do Nizozemska je investicí do vašeho nového začátku. 

Je to přesně to, co potřebujete?
Tak už neváhejte, klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.