Rádi byste se vydali do Nizozemska, ale nevíte, jak to celé nakombinovat? Chcete se projet po kanálu, kouknout se, jak se vyrábí typické dřeváky, navštívit větrné mlýny, nebo radši ochutnat výborné místní sýry?

Chcete zažít aktivní dovolenou, ale nechcete se nechat omezovat cestovkou?

Chcete mít vše dopředu naplánované, ale nebaví vás zdlouhavé vyhledávání informací na internetu?

Nevíte, kolik je toho možné stihnout za jeden den? Nechcete se ochudit o zážitky, ale zároveň na konci dne nebýt úplně vyčerpaní příliš nabitým programem?

Chcete si dovolenou užít, ale neutratit zbytečně moc peněz kvůli tomu, že nemáte dostatek kvalitních informací?

Rádi byste zažili Nizozemsko tak, jak ho znají místní, ale nevíte, kde najít informace o méně známých místech s minimem turistů, za to ale s typickou holandskou atmosférou?

Naprosto vám rozumím.

Když jsem se do Nizozemska stěhovala, byla jsem okouzlena jeho krásou, ale nebyla jsem schopna cestovat sama.

Nevěděla jsem, jaká místa za to stojí a které jsou jen tahákem na peníze, byla jsem nervózní z cestování hromadnou dopravou, protože mi její systém ze začátku přišel příliš složitý. Při cestování autem jsem zase utrácela zbytečně moc peněz za parkování, protože jsem nevěděla kde hledat jiné možnosti a hlavně jsem tehdy neuměla holandsky. 

Dnes holandsky mluvím a mám procestovanou velkou část země. Mám tu svá oblíbená místa, mám vyzkoušené hotely, restaurace i bary. Cestování je mou vášní a vždy se těším, až objevím další kousek země. 

Díky mým zkušenostem můžu pomáhat českým turistům, kteří se na cestách nechtějí stresovat.

Potřebujete s cestováním po Nizozemsku pomoct i vy? 

Pak pro vás něco mám.

Ráda Vám své znalosti propůjčím v podobě e-průvodce Týden v Holandsku, díky kterému zažijete dovolenou bez starostí. E-průvodce je koncipován jako týdenní itinerář, ve kterém najdete plán cesty den po dni s těmi nejlepšími aktivitami, které Nizozemsko nabízí.

Kdo je Veronika Baars?

Veronika se do Nizozemska přestěhovala v roce 2018. Ráda přibližuje holandskou kulturu i náturu lidem, kteří se s ní dosud nesetkali. 

Také miluje cestování po své nové domovině a ráda poznává nová a neprobádaná místa, o kterých se tolik neví. Nizozemsko jich nabízí víc než dost. 

Své poznatky a zážitky ráda sdílí nejen při tvorbě itinerářů a elektronických publikací, ale také v článcích na blogu a na sociálních sítích. 

 

Vydejte se na okružní jízdu Holandskem. S e-průvodcem navštívíte 3 nejoblíbenější provincie a uvidíte, že Holandsko je mnohem víc než jen Amsterdam.

Co e-průvodce Týden v Holandsku obsahuje:

3 provincie, 13 unikátních míst

E-průvodce Týden v Holandsku potěší aktivní cestovatele i klidnější požitkáře. Na každý den jsou naplánovaná 2 místa, které je časově možné zvládnout a ze kterých můžete dle preferencí vybírat. Ke každému místu patří detailní popis včetně informací o tom, kolik stojí vstupné, jaké jsou otvírací doby, nebo kde objednávat vstupenky.
E-průvodce dává na výběr to nejlepší, co Nizozemsko nabízí. Najdete tu nejoblíbenější turistické destinace i skryté perly.

Holandsko se vším všudy

S e-průvodcem objevíte holandskou přírodu, pokocháte se dobovou i moderní architekturou, můžete se podívat do nejvýznamnějších muzeí v zemi, poplujete na lodi po kanálu, podíváte se na místa, která jsou na seznamu UNESCO a ochutnáte tradiční holandské pokrmy.

Autem nebo obytným vozem?

E-průvodce nabízí tipy na ubytování ať už jedete autem nebo obytným vozem. Najdete zde tipy na hotely, hostely i kempy. Nechybí ani tipy na restaurace a bary.
Cesta z jednotlivých míst na sebe navazuje a ke každému dni dostanete interaktivní mapu se všemi místy, která jsou v e-průvodci popsaná.

Doprava a parkování

Za parkování v Holandsku lidé často platí nesmyslné částky, znáte to taky? Tak to už nehrozí. Součástí e-průvodce jsou tipy na parkování v centru města i levnější možnosti v okolí s konkrétními částkami. Stačí si jen vybrat. Pokud budete chtít cestovat hromadnou dopravou, bude se vám hodit i detailní návod, jak MHD v Nizozemsku funguje a jak se vyznat v jízdním řádu.

Na jaká místa se v rámci e-průvodce podíváte?

Jaké jsou další výhody e-průvodce Týden v Holandsku?

  • Vaši cestu dostanete naplánovanou od A do Z.
  • Ke každému dni máte k dispozici orientační mapu v elektronické verzi.
  • Nemusíte googlit holandské stránky s otevírací dobou, nebo cenou vstupenek a složitě je překládat.
  • Vysvětlím Vám, jak funguje doprava, a dám vám tipy na ubytování i restaurace.
  • Dám vám moje osobní tipy i rady, na co si dát pozor. 
  • Dostanete tipy na aplikace, které vám vaši dovolenou ještě o trochu zjednoduší.  
  • Seznámím Vás s holandskou kulturou a poradím Vám například, co ochutnat i co raději vynechat.  

Jako dárek k e-průvodci ode mě ještě dostanete tyto 2 bonusy:

Bonusy

Průvodce holandskou kuchyní

Na svých cestách budete jistě chtít i něco ryze holandského ochutnat. Holandská kuchyně ale rozhodně nepatří k těm nejlepším na světě. Připravila jsem pro vás e-průvodce, který vám pomůže s orientací na holandském jídelním lístku. 

Aplikace, co vám pomůžou s orientací v Nizozemsku

K e-průvodci dostanete jako bonus seznam aplikací, které vám pomůžou se v Nizozemsku neztratit. Samozřejmostí je popis jejich funkcí a intuitivní používání. 

Kolik e-průvodce Týden v Holandsku stojí?

E-průvodce Týden v Holandsku stojí 790Kč.

Za tuto cenu dostanete kompletního e-průvodce s týdenním itinerářem. 

Itinerář je rozepsaný den po dni, s možnostmi dopravy, ubytování i stravování. 

Obsahuje zajímavosti, informace i fotky míst, kam se chystáte. 

Co na itinerář říkají ostatní?

Veroniko,chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za perfektní itinerář. Díky Vám se náš výlet do Holandska 100 % vydařil.
Jiří K.
Dobrý den, Veroniko, včera večer jsme se vrátili domů. Moc vám děkujeme za pomoc!!!! Moc se nám líbilo!!! Pestrost a krása květin nejde nafotit ani nafilmovat, to se musí vidět. Ještě jednou moc děkujeme.
Jaroslav R.
Moc doporučuji Itinerář od Veroniky. Pro nás to byla až geniální záležitost. Cestovali jsme obytňákem jako rodina s dětmi s rozdílnými potřebami. A díky itineráři jsme si všichni přišli na své a každý jsme si Holandsko zažili tak jak jsme chtěli! Vyhnuli jsme se dohadům, kde spát, kde zaparkovat a náporu, jestli to radši pod tíhou okolností nevzdat. Naplánované cíle stačilo zadat do vyhledávače a cesty byli příjemným dobrodružstvím k nim. Veronika skvěle odhadla, aby toho nebylo moc a zároveň málo. Přesto jsme si každý den připadali jak v jiném světě. Věděli jsme kolik kde co bude stát a nemuseli tolik řešit výdaje na cestě. Vše jsme díky Veronice doladili předem v klidu z domova a pak už jen užívali dovolenou. I když dovolená byla spíše aktivní a poznávací, vyhnuli jsme se spoustě stresu. Holandsko jsme poznali z mnoha úhlu....až jsem litovala turisty z autobusu, kteří jsou vlastně jen oběťmi cestovního ruchu, obtěžkáni trofejemi v taštičkách pak odjíždějí domů. Myslím, že naše trofej z poznání této překrásné země v našich srdcích zůstane hodně dlouho.
Milada V. s manželem a dětmi (16,10 a 2 roky)
týden v Holandsku na cestách s obytňákem

Možná se vám teď honí hlavou:

Teoretické informace je samozřejmě možné dohledat na internetu nebo v tištěných průvodcích. Zabere vám to ale čas a cestu si budete muset sami naplánovat. V tomto e-průvodci jsem nakombinovala vlastní zkušenosti s informacemi od místních, tyto informace v češtině k nalezení nejsou. 

Cestování obytným vozem je holandská specialita. Holanďani kempování milují a jsou v něm mistři. Právě díky tomu najdete v Nizozemsku skvělé zázemí a kempy právě pro obytné vozy. Má to ale i svá pravidla. Díky vzrůstající popularitě obytných vozů mezi českými turisty najdete v e-průvodci detailní informace a tipy na parkovací i kempovací místa. 

Pokud jste zkušený cestovatel a nebojíte se prozkoumávat země na vlastní pěst, komunikovat s místními a překousnout občasné zádrhely, pak tento e-průvodce nebude to pravé pro vás. Ale pokud chcete strávit dovolenou podle plánu v klidu a bez stresu, pak jistě ano. 

Je to přesně to, co potřebujete?
Tak už neváhejte, klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.