Chystáte se do Nizozemska, ale nevíte, jak naplánovat dovolenou snů?

Chcete zažít poklidnou dovolenou, ale nechcete se nechat omezovat cestovkou?

Chcete mít vše naplánováno, ale nebaví vás zdlouhavé vyhledávání a pročítání průvodců?

Nevíte, jak na dopravu? Kam se dostat vlakem, tramvají, nebo kde si půjčit kolo?

A hlavně u toho neutratit zbytečně moc peněz?

Chcete vidět to nejlepší a ještě něco navíc, ale nechcete vybrat špatně a zklamat se?

Nechte to na mě.


Vyslechnu vaše sny a přání a naplánuji vám vaši holandskou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Když jsem se do Nizozemska stěhovala, byla jsem okouzlena jeho krásou, ale nebyla jsem schopna cestovat sama.

Ztrácela jsem se i cestou na nákup, nerozuměla jsem nápisům a už vůbec jsem nevěděla, jak funguje hromadná doprava. Každá cesta o samotě pro mě byla utrpením. 

Dnes vím přesně, kudy kam. Mluvím holandsky a mám procestovanou velkou část země. Mám tu svá oblíbená místa, hotely, restaurace i bary. Cestování je mou vášní a vždy se těším, až objevím další kousek země. 

Díky mým zkušenostem můžu pomáhat českým turistům, kteří se po cestách taky často  ztrácejí, tak jako kdysi já. 

Nabízím Vám řešení. 

Ráda Vám své znalosti propůjčím v podobě Itineráře na míru, který vám sestavím přesně podle vašich potřeb a přání.

Kdo je Veronika Baars?

Veronika se do Nizozemska přestěhovala v roce 2018 za svým holandským přítelem, dnes manželem. Ráda přibližuje holandskou kulturu i náturu lidem, kteří se s ní doteď nesetkali. 

Také miluje cestování po své nové domovině a ráda poznává nová a neprobádaná místa. Nizozemsko jich nabízí víc než dost. 

Své poznatky a zážitky s Vámi ráda sdílí nejen při tvorbě itinerářů a elektronických publikací, ale také v článcích na blogu a na sociálních sítích. 

 

Co bude Váš itinerář obsahovat:

Každý itinerář je odlišný. Řídím se potřebami klientů a sestavuji ho pro každého na míru.
Zde jsou ale základní pilíře, na kterých budeme společně stavět.

Datum, roční období a aktivity s ním spojené

Hlavním bodem je určit, kdy se vaše dovolená bude odehrávat a podle toho naplánovat, jaké aktivity budou pro to konkrétní období vhodné. Chcete se pokusit vidět zamrzlé kanály, nebo vidět zapadat slunce do Severního moře za letního večera?

Předpokládaný rozpočet

Nizozemsko patří k těm dražším zemím západní Evropy. K jednotlivým položkám z itineráře vám přidám předpokládanou cenu. Budete tak mít předem představu o tom, kolik vás dovolená bude zhruba stát.

Seznámení s holandskou kulturou

Podle vašich preferencí vám naplánuji výletové destinace s aktivitami. Dám vám na výběr seznam událostí, které se v dané období v Nizozemsku odehrávají a podle nich naplánujeme vaši dovolenou snů. Vše obdržíte včetně cen vstupenek, parkovného, dalších informací a zajímavostí o daném místě.

Doprava

Pomůžu vám najít nejvýhodnější transport do NL. Seznámím vás s tím, jak funguje doprava v Nizozemsku a dodám vám odkazy a aplikace s jízdními řády. Dám vám tipy na pronájem aut, skútrů nebo jízdních kol.

a mnoho dalšího, fantazii se meze nekladou...

Jaké jsou další výhody itineráře na míru?

  • Vaši cestu dostanete naplánovanou podle vašich přání od A do Z.
  • Vytvořím vám orientační mapu v elektronické verzi.
  • Nemusíte googlit holandské stránky s otevírací dobou, nebo cenou vstupenek a složitě je překládat.
  • Vysvětlím Vám, jak funguje doprava, nakupování a dám vám tipy na ubytování i restaurace.
  •  Dám vám moje osobní tipy i informace, na co si dát pozor. 
  • Dostanete tipy na aplikace, které vám vaši dovolenou ještě o trochu zjednoduší.  
  • Seznámím Vás s holandskou kulturou a poradím Vám například, co ochutnat i co raději vynechat.  

Jak bude naše spolupráce probíhat?

1. Poptávka

Pokud máte zájem o itinerář na míru, klikněte na odkaz OBJEDNAT ITINERÁŘ NA MÍRU a vyplňte formulář.

3. Záloha + Hrubý plán

Po zkontrolování vašich odpovědí vás zkontaktuji s posledními detaily, aby se naše představy shodovaly. Pokud je vyjasněno, jak má vaše dovolená vypadat, do 2 týdnů vypracuji hrubou kostru dovolené. Tu Vám po zaplacení zálohové faktury ve výši 50% konečné ceny, zašlu ke schválení.

2. Dotazník

Obratem vám zašlu dotazník s detailními otázkami ohledně vaší snové dovolené. Zkontrolujte složky hromadné nebo spam, pokud se e-mail zatoulá a až ho najdete, zodpovězte otázky v dotazníku a zašlete dokument zpět. Vaše odpovědi mi pomůžou vypracovat itinerář na míru právě Vám.

4. Doplacení faktury + Kompletně vypracovaný itinerář

Po odsouhlasení / přepracování hrubého plánu Vám zašlu fakturu k doplacení zbývající částky a do 2 týdnů od zaplacení očekávejte finální verzi itineráře.

a mnoho dalšího, fantazii se meze nekladou...

Jako dárek k itineráři na míru ode mě ještě dostanete tyto 2 bonusy:

Bonusy

Průvodce holandskou kuchyní

Na svých cestách budete jistě chtít i něco ryze holandského ochutnat. Holandská kuchyně ale rozhodně nepatří k těm nejlepším na světě. Připravila jsem pro vás e-průvodce, který vám pomůže s orientací na holandském jídelním lístku. 

Aplikace, co vám pomůžou s orientací v Nizozemsku

K itineráři dostanete jako bonus seznam aplikací, které vám pomůžou se v Nizozemsku neztratit. Samozřejmostí je popis jejich funkcí a intuitivní používání. 

Kolik itinerář na míru stojí?

Itinerář na míru je možné zakoupit ve 3 různých variacích dle délky dovolené. 

Víkendový pobyt 1-3 dny  – 1250Kč / 50€

Týdenní pobyt – 4-7 dní – 1990Kč / 80€

2 týdenní pobyt – 8-14 dní – 3250Kč / 130€ 

Za tuto cenu dostanete kompletní itinerář na míru, který je sestavený podle vašich tužeb a přání. 

Itinerář je rozepsaný den po dni, s možnostmi dopravy, ubytování i stravování. 

Obsahuje zajímavosti, informace i fotky míst, kam se chystáte. 

Co na vypracované itineráře říkají mí klienti?

Veroniko,chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za perfektní itinerář. Díky Vám se náš výlet do Holandska 100 % vydařil.
Jiří K.
víkend v Holandsku - duben 2023
Dobrý den, Veroniko, včera večer jsme se vrátili domů. Moc vám děkujeme za pomoc!!!! Moc se nám líbilo!!! Pestrost a krása květin nejde nafotit ani nafilmovat, to se musí vidět. Ještě jednou moc děkujeme.
Jaroslav R.
víkend v Holandsku - duben 2023
Moc doporučuji Itinerář od Veroniky. Pro nás to byla až geniální záležitost. Cestovali jsme obytňákem jako rodina s dětmi s rozdílnými potřebami. A díky itineráři jsme si všichni přišli na své a každý jsme si Holandsko zažili tak jak jsme chtěli! Vyhnuli jsme se dohadům, kde spát, kde zaparkovat a náporu, jestli to radši pod tíhou okolností nevzdat. Naplánované cíle stačilo zadat do vyhledávače a cesty byli příjemným dobrodružstvím k nim. Veronika skvěle odhadla, aby toho nebylo moc a zároveň málo. Přesto jsme si každý den připadali jak v jiném světě. Věděli jsme kolik kde co bude stát a nemuseli tolik řešit výdaje na cestě. Vše jsme díky Veronice doladili předem v klidu z domova a pak už jen užívali dovolenou. I když dovolená byla spíše aktivní a poznávací, vyhnuli jsme se spoustě stresu. Holandsko jsme poznali z mnoha úhlu....až jsem litovala turisty z autobusu, kteří jsou vlastně jen oběťmi cestovního ruchu, obtěžkáni trofejemi v taštičkách pak odjíždějí domů. Myslím, že naše trofej z poznání této překrásné země v našich srdcích zůstane hodně dlouho. Milada s manželem a dětmi (16,10 a 2 roky)
Milada V. s manželem a dětmi (16,10 a 2 roky)
týden v Holandsku na cestách s obytňákem

Možná se vám teď honí hlavou:

Teoretické informace je samozřejmě možné dohledat na internetu nebo v tištěných průvodcích. Pokud si objednáte itinerář na míru ušetříte si spoustu času, který byste jinak museli strávit hledáním těchto informací z různých zdrojů. 

Po celou dobu zůstaneme v kontaktu. Vy mi sdělíte, jaké jsou vaše požadavky a očekávání a já podle toho zpracuji itinerář. Hrubý návrh vám zašlu ke kontrole. Pokud se vám návrh nelíbí, přepracuji ho tak, abyste s ním byli spokojení na 100%. Za svou práci ručím a jejím cílem je spokojený klient a jeho vysněná dovolená. 

Pokud jste zkušený cestovatel a nebojíte se prozkoumávat země na vlastní pěst, komunikovat s místními a překousnout občasné zádrhely, pak tento itinerář určitě nebude to pravé pro vás. Ale pokud chcete strávit dovolenou podle plánu v klidu a bez stresu, pak jistě ano. 

Je to přesně to, co potřebujete?
Tak už neváhejte, klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.